Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

121 Kč
  • Dostupnostskladem
  • Kód zboží2918820
  • EAN8590322002889
  • SÚKL0188202

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Lékarna U Slunce
08:00 - 16:00
Zavřeno
Lékarna Hřensko
09:00 - 18:00
Zavřeno
Sdílet:

Podobné produkty

Nahoru
Oblíbené Navigace 0 Kč